sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 0850 150 151 | 905 934 579

Samonosné drevené pergoly

p1070048

Samostatne stojace drevené pergoly sú určené na umiestnenie v blízkosti domu či akejkoľvek inej stavby. Na rozdiel od pergol k stene je tak môžete situovať kamkoľvek. Poskytujú nielen príjemné, tienisté miesto na relaxáciu a zábave za pekného dňa, tiež zastúpi chýbajúce garáž či carport a poskytnú priestor pre parkovanie automobilu, úschovu kolesá ... Rovnako dobre poslúži aj ako elegantný predel medzi okrasnou a úžitkovou časťou záhrady.

Veľkou prednosťou je možnosť zmontovať pergolu svojpomocne. Všetko potrebné - konštrukciu, strešná krytina, skrutky a kovania - je štandardnou súčasťou dodávky. 

Výhody a vlastnosti drevených pergol One Trade

 

Prémiové materiály s dlhou životnosťou

Konštrukciu tvorí vrstvené lepené drevo, ktorého najväčšou prednosťou je zvýšená odolnosť proti vlhkosti a ohňu. Drevo je preto tvarovo stabilný, nekrúti sa, nepraská ani sa nevzdouvá, takže si ľahko udrží dlhotrvajúci krásny vzhľad. Všetko len s minimálnymi nárokmi na údržbu, čo nie je u väčšiny drevených pergol bežné. Sami si potom vyberiete až z 12 farebných odtieňov.

Polykarbonátová strešná krytina je nielen takmer 100% bezúdržbová, ale tiež prakticky nerozbitná - ľahší a 20x pevnejší ako sklo. Opatrená UV ochranou a schopnosťou prepúšťať aj viac ako 90% svetla. To pre vás znamená maximálnu ochranu pred UV žiarením a dostatočné zatienenie a presvetlenie priestoru pergoly naraz. K dispozícii v 3 odtieňoch.

Kombináciou týchto kvalitných materiálov a originálneho dizajnu potom vznikajú štýlové a odolné, samostatne stojace drevené pergoly One Trade.

Prispôsobiteľnosť a súčasný dizajn

Okrem farebného prevedenia máte na výber zo 4 modelov samostatne stojacich pergol v štandardných rozmeroch. S možnosťou úpravy rozmerov, rozstupu stĺpikov, ale aj typu strechy ... Na mieru - presne podľa vašich predstáv - pomôže vám s tým 3D PLÁNOVAČ návrhu pergol. Svoju novú záhradnú pergolu si môžete skúsiť hneď teraz navrhnúť v 3D plánovači, ktorý sme pre vás pripravili.

CarportVis

Stiahnuť 3D plánovač

 

Montáž svojpomocne

Medzi ďalšie výhody samostatne stojace drevené pergoly One Trade patrí tiež rýchla montáž, ktorej dokončenie je otázkou pár hodín a zvládnete ju aj svojpomocne, bez špeciálneho náradia, bez predchádzajúcich skúseností. Všetko potrebné k montáži aj inštaláciu je súčasťou sady s pergolou. Ak si ale na montáž vlastnými silami, z nedostatku času či nálady, netrúfate, nechajte všetko na nás. Vašu novú pergolu vám nielen dovezieme, ale aj na mieste zmontujeme.

 

cenník

farby

odstiny-dreva

Polykarbonát - dostupné farby:

odstiny-strechy01-00

odstiny-carportu01-00

foto

Foto - drevené prístrešky One Trade ® 

doprava a montáž

 

ako objednať 

Objednať cez formulár:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Vyhľadávanie

VIP referencie

Video

 

 

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Pergoly | Levné pergoly | Alu pergoly | Klasické pergoly | Domčeky | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l