sk   en     de    pl    ru 

KONTAKTY 908 989 729 | 905 934 579

Moderné hliníkové pergoly maximálna kvalita

pergola 

Schádza vám na záhrade moderná a bezúdržbová pergola alebo prístrešok s dlhou životnosťou, pod ktorú by ste mohli relaxovať s priateľmi a rodinou po ťažkom dni v robote...? Hliníkové pergoly One Trade ® sú pre vás jasnou voľbou. Presvedčte sa sami. Hliníkové pergoly One Trade ® si vás iste získajú na prvý pohľad svojim originálnym dizajnom s možnosťou prispôsobenia podľa vašich predstáv voľbou rozmerov, farebného odtieňa hliníka, strechy, typu dekóra na stĺpikoch, počtu stĺpikov alebo doplnkového príslušenstva ako je bočný panel... Na výber máte hneď zo 7 modelových sérií. Či už teda hľadáte luxusnú nebo tradičnejšie pojatú alebo dokonca lacnú pergolu, máme ju pre vás.

Výhody a vlastnosti pergol One Trade® 

Hliníkové pergoly tvorí stálofarebný eloxovaný hliník, ktorý odolá nepriaznivým vplyvom počasia a hrdzi, takže si aj po mnohých rokoch zachová pútavý vzhľad. A to takmer bez akýchkoľvek nárokov na údržbu. Rovnako odolné a bezúdržbové je aj polykarbonátové zastrešenie hliníkové pergoly, ktoré je prakticky nerozbitné - až 20x pevnejšie ako sklo - vybavené 100% UVA a 75% UVB (IR) ochranou. A schopnosťou prepúšťať až 90% svetla a pritom poskytnúť správne zatienenie i presvetlenie celého priestoru pergoly. Prečítajte si výhody pergol a presvedčte sa sami.

Pozrite sa čo všetko vydrží hliníkovej pergoly

Jednoduchá rozšíriteľnosť a široké možnosti využitia

Hliníkové pergoly One Trade ® predstavujú dokonalé miesto pre zábavu aj relaxáciu v príjemnom prostredí záhrady. Rovnako tak sa hodí pre zastrešenie vonkajších záhradiek reštaurácií, ale aj ako prístrešok nad vchodové dvere. Predovšetkým sa však jedná o perfektnú náhradu za chýbajúcu garáž alebo prístrešok pre auto - ochráni ho pred dažďom, snehom, koróziou aj vysokými teplotami v interiéri. Sortiment zahŕňa jednoduché pergoly aj priestorniejšie varianty, ktoré poskytnú dostatok priestoru pre posedenie väčšieho počtu osôb, ale aj parkovaní dvoch alebo dokonca troch automobilov. S využitím prepojovacích prvkov a spojením dvoch a viac prístreškov dohromady, potom úžitkovú plochu ľahko rozšírite do takej veľkosti, akú budete potrebovať.

V prípade záujmu nás kontaktujte - TU.

Postup pri dodanie pergol je spravidla nasledujúce:

 

  • Získanie predstavy zákazníka - zákazník nám emailom pošle svoju predstavu o pergole. Pre navrh vhodného reseni potrebujeme poznať Vasu predstavu o rozmere pergoly, typu konštrukcie strešnej krytiny, Miesta Dodanie Kontaktné údaje Meste na VAS. V ideálnom prípade je dobré doplniť pálená Tieto informácie o Aktuálna fotografiu Miesta montáže. Dopytu zasielajte emailom na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   Alebo telefonicky na 908 989 729. Pergoly a prístrešky dodávame na kľúč vrátane montáže rámci celeho slovenska. 
  • Návrhy reseni - prijaté informácie obchodník preštuduje pripraví navrh možného riešenia podľa predstáv zákazníka. Návrhy reseni obsahujúce presnú pecikácií pergoly, cenové, platobné podmienky, termíny dodanie a ďalšie informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti.
  • Konzultácie a výber najvhodnejšieho reseni - spoločne sa pokúsime nájsť najvhodnejšie riešenie.
  • Zameranie - navštívi vas náš technik s cieľom presného zameranie výrobku. Technik vám doplnok moze odpovedať na prípadné technické otázky.
  • Stavebná pripravenosť - takmer všetky naše výrobky potrebujú aspoň minimálne stavebné pripravenosť. Ak si prípravu zaistí zákazník Sam súčasťou Objednávky sú podklady pre prípravu. V opačnom prípade vám dodávku zaistíme vrátane stavebnej prípravy.
  • Výroba - výrobok ide robiť výrobného procesov. Termín dodanie je primo závislí od termíny zameranie.
  • Montáž - montáž je vykonávaná výlučne nasimi preškolenými zaměstntanci. Presný termín upresnený je podľa dodanie výrobku z výroby urobiť nášho skladu harmonogramu montážou.
  • Pre viac informácií nas kontaktujte tu, spracovanie ponuky ako aj návšteva nášho obchodníka JE ZADARMO.

 

cenník

prehliadky 

 

 

 

video

 

montáž

Dodávku prístreškov zabezpečujeme vrátane kompletnej montáže na kľúč. Zákazník zabezpečuje iba výkopové práce podľa priloženého plániku u objednávky.

Tu sú ukážky plánov výkopov nejprodávějších typov prístreškov.

Typ přístřešku   Rozměry  
One Trade KCR
One Trade KCR - M-joint 6,0 x 5,8
One Trade KCR  2,7 x 5,1
One Trade KCR 3,0 x 5,8
One Trade KCRW5154 5,4 x 5,1 
One Trade KRB 3,0 x 5,6
One Trade MLC
One Trade MLC

3,0 x 5,8

RSC
CFS
KSS
KCR / KDR

Návod na montáž pre japonské hliníkové prístrešky One Trade®

 

 

 

montaz

montaz2

montaz3

montaz4

montaz5

Spôsoby montáže k nahliadnutiu tu

zákazníci

doprava

 

ako objednať 

Objednať pomoči objednávkového formuláre:

Jméno*
Zadejte vaše jméno

Příjmení*
Zadejte vaše příjmení

Telefon*
Zadejte vaše telefonní číslo

Email
Neplatný vstup

Adresa*
Zadejte vaši adresu

Mám zájem o:*

Zadejte o co máte zájem

Opište kód*
Opište kód
  Vygenerovat nový kódOpište správně kód!

Po odeslání formuláře Vás bude náš pracovník kontaktovat a dohodne s Vámi detaily objednávky.

kontakt

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nie ste robot.

Vyhľadávanie

VIP referencie

Video

 

 

E-shop | Pergoly | Prístrešky | Garáže | Altánky | Domčeky |Striešky | Fóliovníky | Skleníky | Hotove pergoly | Hotove pristrešky | Plechové garaže | One Trade


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l