Rolovacie pergoly

pergolino

Rolovacie pergoly pre súkromné ​​aj komerčné využitie - na terasu rodinného domu, hotela či reštaurácie. Clona s kastlíkom pre ochranu látky pred nepriazňou počasia v zasunutom stave. Po dĺžke kastlíku vedie drážka slúžiace na upevnenie vodiacich líšt s možnosťou nastavenia ich polohy. Vnútri líšt sa nachádza plynový pružinový mechanizmus, ktorý napína látku. Vpredu podopierajú clonu stojky ukotvené do zeme alebo betónových kvetináčov. Ovládanie cez elektropohon s elektronickými dorazmi.

Rolovacie pergola je určená špeciálne pre komerčné využitie v hoteloch, reštauráciách a ďalších objektoch so zvýšenými nárokmi na odolnosť proti klimatickým vplyvom. Ideálne riešenie pre vytvorenie vonkajších krytých ploch.Nerezová hliníková konštrukcia s nastaviteľnými konzolami sa dá ukotviť ku stene aj do stropu. Zároveň je možné inštalovať niekoľko samostatných rolovacích pergol vedľa seba a jednoducho a rýchlo tak zastrešiť aj väčšie plochy.Systém StobLock zaisťuje správne napnutie látky a zvod dažďovej vody potom postranné odkvapové profily. Ovládanie pomocou elektropohonu. V ponuke voliteľného príslušenstva sú ohrievače, integrované osvetlenie alebo propagačné banner, ktorý možno umiestniť spredu do spodnej časti ...

Stredomorský kubický dizajn a vysoká životnosť robia z tejto veľkoplošné samoskládací pergoly s hliníkovou konštrukciou a zhrňovacie strešné markízou perfektné riešenie pre zastrešenie každej terasy. Najmä potom vonkajších terás hotelov a reštaurácií. Rovnako dobre sa však hodí aj k rodinnému domu. Steny sa dajú voliteľne uzavrieť výplňami z bezpečnostného skla alebo markízou, takže vám pergolové zastrešenie terasy zaistí tieň a ochranu pred dažďom. Odvodnenie je riešené v stojine.