Hliníkové pergoly 

dsc00141

Hľadáte hliníkovú pergolu na záhradu, do mestského parku alebo na vonkajší záhradku svojej reštaurácie? Takú, ktorá ponúka 100% komfort, je štýlová a má dlhú životnosť? Potom sú hliníkové pergoly z našej ponuky presne pre vás. Presvedčte sa sami.

 

 

Hotové pergoly aj riešenia na mieru

Ich veľkou prednosťou je korme moderného a luxusného dizajnu, ktorý ide ruka v ruke s odolnosťou a dlhou životnosťou a nulovými nárokmi na údržbu, predovšetkým prispôsobiteľnosť a široký výber z 20 hotových riešení. Nenašli ste takú, akú si predstavujete? Nevadí. Nechajte si od nás postaviť hliníkovú pergolu na mieru. S plným servisom - od projektu až po montáž. Nahliadnite do fotogalérie pergol nebo využijte virtuální prohlídku.

STANDARD:

Je dostupná v mnohých rozmeroch farebných prevedeniach, vybavená polykarbonátovým alebo skleneným zastrešením. Vhodná aj na prestavbu na zimnú záhradu a je možné ju dodať aj formou stavebnice - k montáži svojpomocne.

 LUX:

Túžite po skutočne luxusnej hliníkovej pergole, ktorú vám budú susedia závidieť ...? Potom je pre vás jasnou voľbou hliníková pergola LUX - so zosilnenými profilmi a krytinou z bezpečnostného skla. S možnosťou výberu z 200 farebných odtieňov hliníka palety RAL. Alebo elegantných dekórov imitujúcich prírodné materiály. Rovnako ako Standard je aj variant LUX vhodná k prestavbe na modernú zimnú záhradu. Nemožno dodať formou stavebnice.

Využite tiež ponuky lacných, moderných či drevených pergol

Postup pri dodanie pergol je spravidla nasledujúce:

  • Získanie predstavy zákazníka - zákazník nám emailom pošle svoju predstavu o pergole. Pre navrh vhodného reseni potrebujeme poznať Vasu predstavu o rozmere pergoly, typu konštrukcie strešnej krytiny, Miesta Dodanie Kontaktné údaje Meste na VAS. V ideálnom prípade je dobré doplniť pálená Tieto informácie o Aktuálna fotografiu Miesta montáže. Dopytu zasielajte emailom na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Alebo telefonicky na 908 989 729. Pergoly a prístrešky dodávame na kľúč vrátane montáže rámci celeho slovenska. 
  • Návrhy reseni - prijaté informácie obchodník preštuduje pripraví navrh možného riešenia podľa predstáv zákazníka. Návrhy reseni obsahujúce presnú pecikácií pergoly, cenové, platobné podmienky, termíny dodanie a ďalšie informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti.
  • Konzultácie a výber najvhodnejšieho reseni - spoločne sa pokúsime nájsť najvhodnejšie riešenie.
  • Zameranie - navštívi vas náš technik s cieľom presného zameranie výrobku. Technik vám doplnok moze odpovedať na prípadné technické otázky.
  • Stavebná pripravenosť - takmer všetky naše výrobky potrebujú aspoň minimálne stavebné pripravenosť. Ak si prípravu zaistí zákazník Sam súčasťou Objednávky sú podklady pre prípravu. V opačnom prípade vám dodávku zaistíme vrátane stavebnej prípravy.
  • Výroba - výrobok ide robiť výrobného procesov. Termín dodanie je primo závislí od termíny zameranie.
  • Montáž - montáž je vykonávaná výlučne nasimi preškolenými zaměstntanci. Presný termín upresnený je podľa dodanie výrobku z výroby urobiť nášho skladu harmonogramu montážou.
  • Pre viac informácií nas kontaktujte tu, spracovanie ponuky ako aj návšteva nášho obchodníka JE ZADARMO.

 

{tab cenník| grey}

{tab foto| grey}

 

{tab zákazníci| grey}

{tab doprava a montáž | grey}

 

{tab ako objednať | grey}

Objednať cez tento formulár:

Nezáväzný dopyt

Meno *
Zadejte jméno.

Priezvisko *
Zadejte vaše příjmení

Telefónne číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám záujem o: *

Zadejte o co máte zájem

Opis požiadavke
Neplatný vstup

Potvrďte, že nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odoslaní formulára Vás bude náš pracovník kontaktovať a dohodne s Vami detaily objednávky.

{tab kontakt | grey}

{/tabs}