Lacné hliníkové pergoly 

img 0239

Štýl, dlhá životnosť, výhodná cena a jednoduchá montáž svojpomocne. To sú len 4 najväčšie výhody z mnohých ďalších, pre ktoré sú lacné hliníkové pergoly tak populárne. A dôvod, prečo si ich iste zamilujete tiež. Prečítajte si výhody pergol a presvedčte sa sami.

Objednať lacnu pergolu online - kliknite TU

Jednoduchá montáž a flexibilita

Montáž pergoly zvládnete vo dvojici svojpomocne už za pár hodín. Bez predchádzajúcich skúseností alebo špeciálneho náradia. Ušetríte peniaze za odbornú montáž, ktorá je u iných typov pergol väčšinou nutnosťou.

Pohodlne a rýchlo si ju zostavíte sami, vrátane strechy využívajúci patentovaný systém Click and Lock, kedy stačí strešné panely osadiť do konštrukcie - bez šplhania, lezenia alebo pobehovania po konštrukcii. Dokonca nepotrebujete ani základy. Pre ukotvenie stačí akýkoľvek dostatočne pevný podklad. Nielen strechu, ale aj celú lacnú pergolu teda postavíte raz dva. Kedykoľvek ju navyše môžete rozšíriť - stačí jednoducho využiť prepojovacie prvky a spojiť dve a viac pergol k sebe. Prípadne ju doplniť o bočný panel, ktorý vás ochráni pred vetrom...

Navštívte menu moderných hliníkových pergol a klasických hliníkových pergol.

Ochrana proti UV žiareniu a vysoká odolnosť

Kľúčovým materiálom je hliník a galvanizovaná oceľ. Machy, plesne ani hrdza tak nemajú prakticky žiadnu šancu. Zastrešenie zaisťuje 8 mm viacvrstvový polykarbonát s 100% UV filtrom  a viac ako 90% priepustnosťou svetla. Čo to znamená? Zastrešenie vás ochráni pred škodlivými vplyvmi slnečného žiarenia, poskytne tieň a pritom rovnomerne presvetlí priestor pergoly. 

Nulová údržba a dlhá životnosť

Údržba, niečo, čím sa nemusíte zaoberať. Lacné hliníkové pergoly sú vďaka použitým materiálom takmer 100% bezúdržbové. Pritom si majú dlhotrvajúci pútavý vzhľad. Na lacné pergoly poskytujeme 10-ročnú záruku. Životnosť pritom dosahuje aj viac ako štvrť storočia. Takmer zadarmo tak získate štýlovú pergolu, ktorá bude dopĺňať záhradu a poskytovať vám pohodlie po celé desaťročia.

{tab cenník| grey}

{tab foto| grey}

{tab video | grey}

 

{tab montáž| grey}

 

 

Zde jsou uvedeny rozměry balení v rozloženém stavu

 

palram3

Ukázka montáže pergoly svépomocí

montaz pergola palram

{tab zákazníci| grey}

{tab doprava | grey}

 

{tab ako objednať | grey}

Objednať pomoči objednávkového formuláre:

Nezáväzný dopyt

Meno *
Zadejte jméno.

Priezvisko *
Zadejte vaše příjmení

Telefónne číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám záujem o: *

Zadejte o co máte zájem

Opis požiadavke
Neplatný vstup

Potvrďte, že nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odoslaní formulára Vás bude náš pracovník kontaktovať a dohodne s Vami detaily objednávky.

{tab kontakt | grey}

{/tabs}