Hliníkové pergoly s tienením bez kotvenia

pergola
Originálny dizajn a prispôsobiteľný vzhľad

Hliníkové dizajnové pergoly a prístrešky patrí medzi najobľúbenejšie produkty v našej ponuke. Dôvodom je netradične poňatý dizajn, ktorý sa drží moderných trendov a perfektne využíva vzhľadu samotných materiálov, ktoré spolu ladia a tvoria jeden nezameniteľný celok vyvolávajúci pocit luxusu a pohodlia .Zároveň sú navrhnuté tak, aby rovnako dobre, ako vám poskytujú pohodlie, poskytli aj prípadnú ochranu vášmu automobilu ako alternatíva k chýbajúcemu prístrešku na auto. Sú teda multifunkčné. Na výber je z celkom 8 modelov v rôznych variantoch.Pergolu si môžete farebne prispôsobiť od konštrukcie až po zastrešenie, alebo namiesto klasického farebného odtieňa RAL nechať zaobstarať dekórom imitujúcim prírodný materiál. Či rozšíriť pergolu o podporné stĺpiky, bočný panel, zosilniť strechu a zvýšiť tak jej nosnosť...

Rozšíriteľnosť

Neoceniteľnou výhodou je tiež možnosť skombinovať dva a viac týchto pergol do jedného celku v rôznych zostavách pomocou prepojovacích prvkov.

 

 

Moderné a bezúdržbové materiály s dlhou životnosťou

Hliníkové dizajnové pergoly sú vďaka použitým materiálom, ako je eloxovaný hliník a polykarbonát, takmer 100 % bezúdržbové. Odolné voči korózii, nepriaznivým klimatickým vplyvom.Moderné Polykarbonátové zastrešenie vás, váš automobil alebo záhradný nábytok ochráni pred UV žiarením - vďaka 100 UVA a 75 UVB ( IR ) filtri. Krytina má tiež vysokú svetelnú priepustnosť - aj viac ako 90 %.

{tab cenník| grey}

 {tab foto | grey}

Foto - pergoly z hliníka

{tab montáž a doprava| grey}

 

{tab zákazníci| grey}

 

{tab Ako objednať| grey}

Objednať cez formulár:

Nezáväzný dopyt

Meno *
Zadejte jméno.

Priezvisko *
Zadejte vaše příjmení

Telefónne číslo *
Zadejte telefon

Email *
Zadejte email

Mám záujem o: *

Zadejte o co máte zájem

Opis požiadavke
Neplatný vstup

Potvrďte, že nie ste robot:
Potvrďte, že nejste robot.

*
Bez souhlasu nemůže být požadavek odeslán

Po odoslaní formulára Vás bude náš pracovník kontaktovať a dohodne s Vami detaily objednávky.

{tab kontakt | grey}

{/tabs}