Hliníkové pergoly s lexanom

dscn0670

Luxusné pergolyz plného Lexanu - už žiadny mach a nečistoty v polykarbonátu

Luxus. Komfort. Prémiová kvalita. 3 Dôvody, pre ktoré si luxusné pergoly zamilujete. Pretože spojením týchto troch vlastností vzniká moderné hliníková pergola, ktorá svojím atraktívnym vzhľadom okamžite upúta pozornosť a oživí svoje okolie. Súčasne vytvára na záhrade či predzáhradke reštaurácie príjemné miesto k zábave i odpočinku. Letné grilovanie s priateľmi, narodeninové oslavy alebo posedenie nad šálkou kávy v pohodlí vašej novej luxusné pergoly tak získa úplne nový rozmer a tú správnu atmosféru.

Prémiová kvalita a vysoký komfort

Hliníkové pergoly na mieru sa vyrábajú výhradne z materiálov najvyššej kvality, ktoré spolu vzájomne dokonale ladia a tvoria komfortné a na pohľad luxusné záhradné posedenie s netušenými možnosťami využitia. Hliníková konštrukcia pergoly aj polykarbonátové zastrešenie sú takmer 100% bezúdržbové materiály, vysoko odolné voči klimatickým vplyvom. Korózia preto nemá žiadnu šancu. Polykarbonátová krytina (voliteľne bezpečnostné sklo) je stálofarebná, prakticky nerozbitná a vybavená účinným UV filtrom, ktorý ochráni vás aj váš záhradný nábytok pred teplom a ďalšími nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Vysoká svetelná priepustnosť polykarbonátu zároveň prispieva k úplnému pohodliu - celý priestor je príjemne zatienený, pritom súčasne aj rovnomerne presvetlený.

Prispôsobenie do najmenšieho detailu

Výhodou hliníkovej pergoly na mieru je tiež úplná prispôsobiteľnosť. Od tvaru, rozmerov, druhu zastrešenia až po farby... Na výber sú 2 typy - STANDARD s moderným polykarbonátom, LUX so zastrešením z luxusného, krištáľovo priezračného tvrdeného skla. Voľbou ľubovoľného z 200 farebných odtieňov hliníka, prípadne dekóru, si pergolu ľahko prispôsobíte do takej miery, aby svojím vzhľadom perfektne ladila s architektúrou domu, záhrady... Dokonca sa hodí aj pre prestavbu na zimnú záhradu.

Strešná krytina v podobe plného lexanu má 100% UV filter (chráni pred UV žiarením) a 75% IR (priepustnosť svetla)

  lexan stresni krytina lexan stresni krytina2

Preto neváhajte a nechajte si postaviť hliníkovú pergolu na mieru s predĺženou zárukou na 5 rokov.