Drevené altány

zahradni altany

 

Elegantný záhradný altánok , ktorý si zamilujete

Drevený altánok je klasika slovenských záhrad. Ručne vyrábaný drevený altánok One Trade® sa ni čoskoro stane tiež. Oproti mnohým iným sériovo vyrábaným altánom má totiž luxusný, do detailu vybrúsený dizajn. Svoj pútavý vzhľad si udrží dlhé roky, sami si ho prispôsobíte podľa vlastných predstáv, a priamo na vašej záhrade vytvorí doslova oázu pokoja, pohody a zábavy...

Jednoduchá montáž svojpomocne + prvotriedne materiály

Altánok sa vyrába z vysokoakostného, sušeného smrekového dreva, so strechou z bitúmenového šindľa v čiernej, zelenej alebo červenej farbe. V základe ho dodávame bez náteru a bez montáže, takže ho môžete sami natrieť svojou obľúbenou farbou a ľahko zladiť s okolím. Montáž zvládnete svojpomocne už za 2 hodiny - celý postup jednoducho a presne popisuje priložený montážny návod. Ušetríte tak stovky eur za odbornú montáž.

Posedenie až pre 10 osôb

Súčasťou dreveného altánku One Trade je masívne posedenie - 5 lavíc a 1 stolík - kde sa pohodlne usadí až 12 dospelých osôb. Montuje sa na nosné hranoly, čím celý altánok ešte viac spevní. Ak ste kutil, ktorý si veci, ako je posedenie, rád robí sám, dodáme na želanie altánok i bez neho.

Podklad - betón, zámková dlažba alebo drevená podlaha?

Celý drevený altánok sa napevno kotví do vopred pripravenej podlahy (podkladu) z betónu alebo zámkovej dlažby, ktorý by mal byť maximálne rovný. Ak sa nechcete zdržiavať prípravou podkladu, vybavíme váš nový altánok krásnou drevenou podlahou s odolnou impregnáciou. Zároveň si môžete priobjednať aj aplikáciu dvojvrstvového impregnačného náteru na celý altánok.

 

Doprajte si pohodlie pri vonkajšom posedení kedykoľvek budete chcieť - objednajte si drevený altánok.