Drevené pergoly k stene

Drevené pergoly k stene sú klasickým doplnkom záhrad - a nie je divu, pretože drevené pergoly majú elegantný vzhľad vďaka prírodným materiálom, z ktorých sú vyrobené. Drevené pergoly One Trade ® Vám ponúkame v niekoľkých farebných odtieňoch, s voliteľným typom strechy a s rozostupmi stĺpikov podľa Vášho želania. Pre lepšiu predstavu sme pre Vás nachystali 3D plánovač, v ktorom si, po jeho stiahnutí, môžete drevenú pergolu navrhnúť.

CarportVis

Stiahnuť 3D plánovač

 

Výhody drevených pergol One Trade ®:

  • Montáž svojpomocne alebo montáž na kľúč
  • Kvalita - lepené vrstvené drevo s väčšou ochranou proti nepriaznivým klimatickým podmienkam
  • Polykarbonátové zastrešenie s UV filtrom
  • Výber z 12 farebných odtieňov dreva a z 3 odtieňov polykarbonátu
  • 3D plánovač pre navrhnutie pergoly
  • Možnosť využitia pergoly ako prístrešku pre automobil

 

 Drevené pergoly k stene sú stálicou našich záhrad. Napriek tomu na tej vašej zatiaľ schádza a chcete to zmeniť? Mať tiež svoju vlastnú záhradnú pergolu, pod ktorú by ste mohli tráviť voľný čas relaxáciou a zábavou s priateľmi pri grilovaní či oslave narodenín ...? Drevené pergoly One Trade sú pre vás jasnou voľbou. Prečo?

Jednoduchá montáž aj svojpomocne

Montáž pergoly k stene je jednoduchá a rýchla, nevyžaduje predchádzajúce skúsenosti, takže ju ľahko zvládnete aj svojpomocne. Všetko potrebné k jej dokončenie za pár hodín - drevená kostra, polykarbonátová krytina, kovaní a skrutky a tesnenia pre inštaláciu pergoly k stene stavby - je súčasťou dodávky.

Prémiová kvalita a luxusný dizajn za rozumnú cenu

Konštrukcia je vyrobená z vrstveného lepeného dreva s impregnáciou, ktoré svojimi vlastnosťami prevyšuje bežne spracované drevo pre výrobu pergol. Pretože výborne znáša vlhkosť a má zvýšenú odolnosť proti ohňu. Obstojí teda aj v náročnejších podmienkach. Vrstvené drevo je tvarovo stabilné, takže sa pôsobením nepriaznivých vplyvov nevzdúva, nepraská ani nekrúti a udržuje si stály vzhľad i tvar. Aj po rokoch tak vyzerá ako nová.

Zastrešenie drevenej pergoly zaisťuje polykarbonátová krytina s UV ochranou a vysokou priepustnosťou svetla, ktorá vás ochráni pred nepriaznivými vplyvmi žiarenia. A súčasne rovnomerne presvetlí aj zatieni celú plochu pergoly. Je takmer 100 % bezúdržbová a prakticky nerozbitná.

Prispôsobiteľnosť

Konštrukciu môžete podľa vlastného uváženia opatriť jedným z 12 farebných odtieňov, polykarbonát ktorúkoľvek z 3 farieb - biela, číra, dymovo hnedá. Okrem typizovaných veľkostí, vám na želanie pergolu dodáme aj v ľubovoľných rozmeroch. S typom strechy a rozostupmi stĺpikov podľa vášho želania - všetko si môžete pohodlne navrhnúť v 3D plánovači, ktorý sme pre vás pripravili.

Ako sa dajú pergoly k múru využiť?

Veľkou výhodou pergol k stene domu je, že elegantným spôsobom rozširujú obytnú plochu. Tiež nemusíte chodiť cez celú záhradu len preto, aby ste si pod ňou mohli chvíľu posedieť... Rovnako tak výborne nahradí chýbajúci prístrešok na auto.